Plan gier 2. kolejki Siatkarskich Amatorskich Mistrzostw Łowicza

Siatkówka, kolejki Siatkarskich Amatorskich Mistrzostw Łowicza - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 15/11/2019 11:22
Martyna Czekalska

Dzisiaj (15 listopada) w hali OSiR nr 2 przy ul. Topolowej 2 rozegrane zostaną spotkania 2. kolejki Siatkarskich Amatorskich Mistrzostw Łowicza. Ciekawie zapowiada się pojedynek ŁAGS-Awanturnik z UKS Korabka.

O godz. 18:30 rozpoczną się trzy spotkania: I LO Łowicz – UKS Pijarska Łowicz (I sektor), Mnichy z Południa Głowno – LKS Retki (II sektor) oraz Dora Digital Łowicz – OSP Seligów (III sektor).

O godz. 20:30 na wolnym sektorze rozpocznie się najciekawiej zapowiadający się pojedynek, w którym ŁAGS-Awanturnik zmierzy się z ekipą łowickiej Korabki.

Fot. Siatkarskie Amatorskie Mistrzostwa Łowicza Facebook

Plan gier 2. kolejki Siatkarskich Amatorskich Mistrzostw Łowicza komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama