Piłka nożna, kolejki FoLiF - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 30/11/2019 10:38
Martyna Czekalska

W weekend 30 listopada - 1 grudnia rozegrane zostaną kolejne spotkania Łowickiej Ligi Futsalu. Pierwszy raz w tym sezonie na parkiecie zobaczymy drużyny Zina III ligi. W KIA Open I lidze rozegrane zostaną dwie kolejki.

Weekendowe granie rozpoczną w sobotę zawodnicy Zina III ligi. Na inaugurację rozgrywek na tym szczeblu Vagat Domaniewice zmierzy się z Olimpią Junior Chąśno o godz. 14:00. Na godz. 17:10 zaplanowano pierwszy mecz 2. kolejki KIA Open I ligi, w którym Victoria Bielawy zmierzy się z Błękitnymi I Dmosin.

Niedziela z halówką rozpocznie się już o godz. 10:00. Do gry ruszą wtedy czwartoligowcy, a dokładnie Sparta Piątek i Lamela Łowicz, które zainaugurują 2. kolejkę Robkol IV ligi. O godz. 13:00 drugi raz w tym sezonie na boisko wybiegną gracze Julomax II ligi. 2. seria rozpocznie się od pojedynku łowickich drużyn: Vinci i Zooksy Ha Ha Ha !

Od godz. 16:20 na parkiecie występować będą pierwszoligowcy, którzy rozegrają 3. kolejkę.

Wszystkie mecze odbędą się w hali OSiR nr 1 przy ul. Jana Pawła II.

Szczegółowy plan gier na plakacie

Plan gier 2. kolejki FoLiF komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama