Plus Size Fashion Days Poland. Pokazy i targi mody plus size w Łowiczu (PROGRAM)

Gospodarka, Fashion Poland Pokazy targi Łowiczu (PROGRAM) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 13/11/2019 15:20
Martyna Czekalska
LIS 16
Hotel Eco, ul. Podrzeczna 22 godz: 17:00

W najbliższy weekend (16-17 listopada) w hotelu Eco w Łowiczu odbędzie się Plus Size Fashion Days Poland. To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce dedykowane branży plus size oraz jej klientom. W programie m.in. pokazy i targi mody.

Dwudniowe wydarzenie w Łowiczu będzie niepowtarzalną okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami, produktami i usługami oraz nawiązaniem ciekawych relacji i kontaktów. W jednym miejscu spotkają się znani producenci i marki modowe plus size, projektanci i ich klienci oraz twórcy internetowi.

W sobotę (16 listopada) o godz. 17:00 rozpocznie się pokaz mody polskich marek odzieżowych i bieliźnianych. Na wybiegu zaprezentują się profesjonalne modelki jak i kobiety wyłonione w specjalnym castingu. Bilety wstępu do nabycia tutaj.

Natomiast w niedzielę (17 listopada) w godzinach od 11:00 do 19:00 w hotelu Eco zostaną zorganizowane targi mody plus size. Swoje oferty zaprezentują najlepsze polskie marki oraz firmy oferujące akcesoria i dodatki.

W programie również kawiarenka z pyszną kawą, strefa odpoczynku z leżakami, bezpłatne makijaże i stylizacje włosów oraz dla najmłodszych uczestników gry i zabawy, malowanie buziek i wata cukrowa. Wstęp wolny.

Więcej szczegółów: https://plussizepoland.pl/

Plus Size Fashion Days Poland. Pokazy i targi mody plus size w Łowiczu (PROGRAM) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama