Pociąg uderzył w tył przyczepki ciągnika

Wypadki i kolizje, Pociąg uderzył przyczepki ciągnika - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 10/04/2017 10:15

23-latek uciekł z miejsca kolizji, po tym jak pociąg relacji Łódź – Łowicz uderzył w tył przyczepki podpiętej do prowadzonego przez niego ciągnika i przejeżdżającego przez niestrzeżony przejazd kolejowy pod Łowiczem.

 - Trudno wytłumaczyć motywy postępowania młodego kierowcy po kolizji, do której doszło na przejeździe kolejowym. Być może wystarczył się lub zestresował – przyznała rzecznik KPP w Łowiczu Urszula Szymczak informując o zdarzeniu.

Doszło do niego 9 kwietnia po godzinie 15 na niestrzeżonym przejeździe kolejowym z drogą łączącą Jamno z Wygodą. Ciągnikiem rolniczym z przyczepką podróżował 23-latek z naszego powiatu, który po zderzeniu oddalił się z miejsca. Policja jednak szybko ustaliła jego dane.

Zarówno kierujący ciągnikiem, jak i maszynista 55-latek z Łowicza byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia stracił prawo jazdy, ponadto policja skierowała wniosek do sądu o ukaranie go za spowodowanie zagrożenia.

 


Fot. zastępcze

Pociąg uderzył w tył przyczepki ciągnika komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama