Podnieś skuteczność swoich ulotek reklamowych i zdobądź nowych klientów

Art. sponsorowany, Podnieś skuteczność swoich ulotek reklamowych zdobądź nowych klientów - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 06/08/2019 15:55

Wachlarz form promocji, po jakie możemy dziś sięgać, jest szeroki jak nigdy dotąd. Choć ogromne możliwości otworzył przed nami zwłaszcza internet, wciąż nie rezygnujemy z tradycyjnych form. Wieszamy więc reklamy wielkoformatowe czy drukujemy ulotki, stanowiące jednak niekiedy utrapienie dla wyjmujących je ze skrzynek osób. Tymczasem one wciąż mogą pozwolić nam na znakomite efekty, pod warunkiem odpowiedniego ich wykorzystania.

To nadal może być bardzo skuteczne narzędzie

 

Choć wydaje się, że treści dostępne w internecie całkowicie zdominowały dziś naszą uwagę, to jednak każdego dnia przed naszymi oczyma pojawia się ich bardzo wiele. W rezultacie nawet te skierowane bezpośrednio do nas w formie np. różnego rodzaju mailingów, często pozostają w naszej pamięci tylko na chwilę. W czasach, gdy tyle rodzajów aktywności w dużej mierze przeniosło się do świata wirtualnego wszystko to, co jesteśmy w stanie fizycznie wziąć do ręki bardzo zyskuje na znaczeniu. To jeden z powodów, dla których ulotka wciąż jest w stanie dostarczyć nam nowych klientów. Wobec tego zalewu najrozmaitszych komunikatów niepozostawiających chwili do namysłu, druki oczekujące w kieszeniach na dogodny moment stają się bardzo skutecznym orężem, bo przecież presja czasowa nie sprzyja podejmowaniu żadnych decyzji.

Warto więc z tego typu form korzystać – trzeba jedynie zrobić to we właściwy sposób. Pierwsza rzecz to oczywiście ich wygląd – nie trzeba nikogo przekonywać, że mają nie tylko informować, ale i zachęcać do skorzystania z danej oferty. Warto być jednak dość oszczędnym w stosowaniu wyrafinowanych form, także graficznych. Zwłaszcza jeśli nasz druk trafia do kogoś, kto do tej pory nie przejawiał zainteresowania określoną tematyką, musi on być przede wszystkim prosty i czytelny, przynajmniej tam, gdzie zawiera kluczowe treści.

Nasze pole do popisu rośnie wraz z formatem, jaki zastosujemy – niekiedy warto wręcz sięgnąć po formę prostego folderu. Wysoką skuteczność w odwodzeniu odbiorcy od decyzji o wyrzuceniu ulotki daje także nadanie jej funkcji kuponu promocyjnego.

 

Umiejętny kolportaż kluczem do sukcesu

 

Im lepiej przygotowany i bardziej okazały druk będziemy kolportować, tym oczywiście stanie się on bardziej kosztowny. Nie jest to jednak problem. Możemy przygotować mniejszą liczbę i uzyskać lepszy rezultat za sprawą odpowiednio przemyślanego kolportażu. Rozdawanie ich w miejscach gwarantujących jak najdłuższą drogę do śmietnika to za mało – ustalmy po prostu gdzie możemy liczyć na największą rzeszę potencjalnych klientów.

Często nie trzeba ich zresztą szukać – przychodzą do nas sami, do sklepów, punktów usługowych, na stoiska targowe, promocyjne i wielu innych miejsc. Nie zawsze obsługa zdoła udzielić wyczerpujących informacji wszystkim, wielu w dodatku nawet o nie nie zapyta. Dobry stojak na ulotki jest wówczas niezwykle przydatnym narzędziem, dzięki któremu po nasze druki sięgną właśnie ci, którzy z najwyższym prawdopodobieństwem zechcą skorzystać z przygotowanej przez nas oferty. O tym, jak szeroki jest obecnie wybór tego typu elementów, można przekonać się przeglądając np. ofertę firmy Veraco. Bez trudu dobierzemy dziś wyposażenie pozwalające na wystawienie naraz szeregu różnych materiałów, także w połączeniu z ekspozycją obszernej planszy z treścią, podnoszącej skuteczność promocji także wobec osób znajdujących się w pewnej odległości.

 

Reklama

Podnieś skuteczność swoich ulotek reklamowych i zdobądź nowych klientów komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama