Podopieczni domu dziecka w Strobowie obejrzeli mecz reprezentacji Polski

Stowarzyszenia, Podopieczni dziecka Strobowie obejrzeli reprezentacji Polski - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal lowicz24.eu 02/04/2019 08:38
Martyna Czekalska

Stowarzyszenie Retro Liga, na czele którego stoi łowiczanin Piotr Marciniak, zorganizowało we współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej wyjazd na mecz eliminacji EURO 2020 Polska - Łotwa dla podopiecznych domu dziecka w Strobowie.

Głównym celem stowarzyszenia jest organizacja piłkarskich rozgrywek w stylu retro, które wystartują już w najbliższy weekend. Ale to nie jedyna działalność miłośników futbolu i historii.

Ostatnio członkowie stowarzyszenia zorganizowali dla podopiecznych domu dziecka w Strobowie wyjazd na mecz eliminacji EURO 2020, w którym reprezentacja Polski zmierzyła się z Łotwą na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. Najpierw wystąpili z wnioskiem do PZPN o bilety dla dzieciaków, a z zebranych między sobą środków pokryli koszty wynajmu autokaru.

Na licytację trafiła też koszulka z retro sesji Roberta Lewandowskiego. Dochód z jej sprzedaży pokrył koszty produkcji unikatowych szalików dla każdego małego kibica. Obejrzenie zwycięskiego meczu biało-czerwonych dla wielu z nich było spełnieniem marzeń.

- Cudownie bawiłam się na meczu, atmosfera na stadionie była super i nie do opisania. Duże wrażenie zrobił na mnie stadion i ilość kibiców na meczu. Bardzo dziękuje organizatorowi – powiedziała po meczu 15-letnia Wiktoria.

12-letni Mateusz przyznaje, że w trakcie meczu były ogromne emocje. - Nigdy nie widziałem takiej ilości ludzi w jednym miejscu. Wyglądało to jak inwazja mrówek - stwierdził.

- Dziękujemy wszystkim, którzy się przyczynili do spełnienia marzeń tych szkrabów ze Strobowa, szczególnie PZPN za przekazane bilety - podkreśla Piotr Marciniak, prezes stowarzyszenia Retro Liga.

Podopieczni domu dziecka w Strobowie obejrzeli mecz reprezentacji Polski komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama