Podsumowanie projektu „Na łowicką nutę – nowe zajęcia edukacyjne w Muzeum w Łowiczu”

Warsztaty, Podsumowanie projektu „Na łowicką nutę zajęcia edukacyjne Muzeum Łowiczu” - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 16/10/2019 14:04
Martyna Czekalska

W ostatnią niedzielę (13 października) w Skansenie w Maurzycach odbyło się podsumowanie projektu „Na łowicką nutę – nowe zajęcia edukacyjne w Muzeum w Łowiczu”.

- W projekcie wzięło udział około 200 osób. Mieliśmy 10 grup, a każda mogła liczyć maksymalnie 24 osoby – informuje Marianna Mońka, adiunkt w dziale oświaty łowickiego muzeum. W zajęciach uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych z Łowicza i okolic, a także ze Skierniewic.

Projekt realizowany był na przełomie września i października. Zadanie dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu EtnoPolska 2019. Dzięki dotacji zorganizowano lekcje muzealne dla grup szkolnych „Mali muzykanci” i zakupiono m.in. pomoce dydaktyczne Montessori.

Podczas niedzielnego spotkania w Skansenie w Maurzycach podsumowano cykl muzealnych lekcji „Mali muzykanci”, które w przyszłym roku zostaną wprowadzone do stałej oferty muzeum.

Dla uczestników zajęć i ich opiekunów wystąpiła kapela Szymona z koncertem muzyki ludowej, a koła gospodyń wiejskich przygotowały poczęstunek.

Podsumowanie projektu „Na łowicką nutę – nowe zajęcia edukacyjne w Muzeum w Łowiczu” komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama