Szpital i opieka społeczna, Podtruli tlenkiem węgla - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 11/11/2016 12:56

Czterech pracowników podtruło się czadem w zakładzie przetwórstwa mrożonek w Błędowie (gmina Chąśno).

 

 

 

 

- Do szpitala z objawami zatrucia tlenkiem węgla zostało przewiezionych czterech mężczyzn - informuje st. kpt. Arkadiusz Makowski, rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Łowiczu. Pogotowie ratunkowe, straż i policja zostały zawiadomione o zdarzeniu wczoraj (10 listopada) około godziny 10.

Według ustaleń strażaków niebezpieczny czad nie ulatniał się z nieszczelnej instalacji na terenie zakładu, ale najprawdopodobniej z wózka widłowego. Maszyna napędzana gazem LPG nie powinna była pracować w zamkniętym pomieszczeniu.

Interweniujące na miejscu zastępy straży przewietrzyły halę i kilkukrotnie skontrolowały stężenie tlenku węgla. Akcję zakończono dopiero wtedy, gdy jego poziom obniżył się do granicy nie zagrażającej zdrowiu.

Podtruli się tlenkiem węgla komentarze opinie

  • Ewa - niezalogowany 2016-11-13 00:03:20

    W tym Bledowie duzo sie dzieje

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama