6°C bezchmurnie

Poetycko o kobietach w PBP

Wiersze Władysława Broniewskiego, Tomasza Chmiela, Adama Mickiewicza oraz łowickiej poetki Krystyny Kunikowskiej można było usłyszeć podczas spotkania poetyckiego „Być kobietą...”, które odbyło się w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łowiczu.

W piątkowe popołudnie (9 marca) w murach PBP odbyło się spotkanie ,,Być kobietą - śpiewnie i poetycko o kobietach”. Organizacji podjęli się pracownicy biblioteki oraz członkowie Klubu Seniora „Radość”, dlatego też cieszyło się ono sporym zainteresowaniem wśród starszych mieszkańców Łowicza.

Część z nich postanowiła spróbować sił w konkursie poetyckim, biorąc na warsztat utwory Władysława Broniewskiego, Tomasza Chmiela, Adama Mickiewicza czy lokalnej poetki Krystyny Kunikowskiej. Byli i tacy, którzy postanowili podzielić się ze zgromadzonymi efektami własnej pracy twórczej.

W efekcie, po obradach okazało się, że wszyscy zasługują na pierwsze miejsce, dlatego też każdy, kto wziął udział w konkursie otrzymał pamiątkowy dyplom. Rozdano ich łącznie 16. Spotkanie muzycznie uświetniły członkinie Klubu Seniora „Radość”. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku.

Zachęcamy do oglądania wideo, na którym uwieczniliśmy część uczestników konkursu poetyckiego.

Poetycko o kobietach w PBP komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.