13°C bezchmurnie

Pójdą w takt poloneza na Starym Rynku w Łowiczu

Edukacja, Pójdą poloneza Starym Rynku Łowiczu - zdjęcie, fotografia

Wzorem lat ubiegłych, w najbliższy piątek, 12 stycznia tegoroczni maturzyści zatańczą poloneza na Starym Rynku w Łowiczu.

Tradycją stało się, że tego samego dnia o tej samej porze w czterech zaprzyjaźnionych powiatach – łowickim, zakopiańskim, kartuskim i świdnickim maturzyści spotykają się na głównych rynkach w stolicach tych powiatów, by iść w takt poloneza.

W najbliższy piątek, 12 stycznia w samo południe maturzyści z powiatu łowickiego spotkają się na Starym Rynku w Łowiczu i tam zatańczą reprezentacyjny polski taniec narodowy.

Zaproszenie zostało skierowane do wszystkich uczniów, którzy w tym roku zdają egzamin dojrzałości, dyrektorów szkół, służb, inspektoratów i jednostek podległych łowickiemu starostwu oraz władz miejskich.

Za tegoroczny układ poloneza odpowiedzialni są uczniowie II LO. Organizatorem wydarzenia jest Starostwo Powiatowe w Łowiczu.

Pójdą w takt poloneza na Starym Rynku w Łowiczu komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-01-09 11:34:09

    Za tegoroczny układ poloneza odpowiedzialni są uczniowie II LO. Organizatorem wydarzenia jest Starostwo Powiatowe w Łowiczu... To niby jaka jest rola Powiatowego Centrum Kultury?! Ponoć to takie ważne przedsięwzięcie kulturalne z którym vyły dyrektor by sobie nie poradził. Ale uwaga! Kelnerka z małrzyc ogarnie temat zajebi.scie! Niech nam żyje sołtys Krzysztof Andrzej!

  • Gość - niezalogowany 2018-01-10 12:03:44

    Maurzyce a nie małrzyce.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.


Ostatnie video - filmy na Lowicz24.eu