Pokaz mody plus size w Łowiczu za nami. Jutro targi mody

Spotkania, Pokaz Łowiczu Jutro targi - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 16/11/2019 19:30
Mirka Czubak

Dziś, 16 listopada w Hotelu Eco odbył się wyjątkowy pokaz mody, który był częścią dwudniowego wydarzenia Plus Size Fashion Days Poland organizowanego w Łowiczu. Na wybiegu modelki plus size zaprezentowały polskie marki odzieżowe i bieliźniane m.in. „Shine”, „Lental” czy „Dama Kier”.

Plus Size Fashion Days Poland to wydarzenie dedykowane branży #PlusSize oraz jej klientom, które jest niepowtarzalną okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami, produktami i usługami oraz nawiązaniem ciekawych relacji i kontaktów pomiędzy uczestnikami wydarzenia.

Podczas dzisiejszego pokazu modelki zaprezentowały kolekcje kilku polskich marek odzieżowych oraz bieliźnianych. Na wybiegu można było zobaczyć profesjonalne modelki jak i kobiety wyłonione w specjalnym castingu.

Z kolei jutrzejszy dzień (17 listopada) upłynie pod znakiem targów mody. Dla uczestników i gości przygotowane zostaną liczne stoiska. Swoją ofertę zaprezentują producenci odzieży plus size, inne marki odzieżowe i bieliźniane, firmy oferujące różnorodne akcesoria, dodatki oraz stoiska partnerskie.

Niedzielne targi w Hotelu Eco potrwają od godziny 11 do 19. Wstęp na wydarzenie jest wolny. W programie również kawiarenka z pyszną kawą, strefa odpoczynku z leżakami, bezpłatne makijaże i stylizacje włosów a dla najmłodszych uczestników gry i zabawy, malowanie buziek oraz wata cukrowa.

Pokaz mody plus size w Łowiczu za nami. Jutro targi mody komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-11-16 22:03:20

    Kiedyś oglądałem taki dokument - "Dokarmiacze". Oglądał ktoś?

  • Ziolek - niezalogowany 2019-11-17 13:45:11

    Chyba widziałem Mersiego na wybiegu haha

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama