Policja w Łowiczu będzie miała nowe radiowozy

Komunikaty policji , Policja Łowiczu będzie miała radiowozy - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 25/10/2019 12:45

Komenda Powiatowa Policji w Łowiczu, jeszcze w tym roku, wzbogaci się o trzy nowe radiowozy.

Trzy nowe radiowozy na przełomie listopada i grudnia, zostaną zakupione dla łowickiej policji.  Będą to dwa pojazdy oznakowane i jeden nieoznakowany.

Zakup pojazdów jest możliwy dzięki wsparciu finansowemu wszystkich samorządów z terenu powiatu łowickiego.

- Bardzo  się cieszymy, gdyż nasz tabor samochodowy jest już naprawdę wyeksploatowany - mówi Grzegorz Radzikowski z KPP Łowicz.

Policja w Łowiczu będzie miała nowe radiowozy komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2019-10-25 15:07:05

  Swoimi jeździć, będziecie bardziej szanować.
  Poza tym jezdzicie w wielu przypadkach bez sensu. Ze nie wspomnę o poziomie interwencji jednej pani z drogówki która kodeksu nie zna i toporna jest na darmowe korepetycje. Jak w ogóle przeszła testy sprawnościowe przy takiej tuszy?

 • gość 2019-10-25 17:05:15

  Pamiętam czasy kiedy na swojej ulicy widywałem i znałem dzielnicowego ale też działy się cuda.Dziś gdy nikt nie widzi dzielnicowego a może ich teraz nie ma nie ma się co dziwić że jest jak jest.Nie wiem może teraz są inne działania tzn ochranianie tak lubianych polityków.

 • Janusz Niemczyk 2019-10-26 09:40:48

  Będą potrzebne do kolejnych walenia w drzwi i wołanie policja. Tępych milicjantów pytam jaki przepis nakazuje mi otwarcie bandziorom drzwi. Tępaki tego nie wiedzą bo są niedouczeni i chamsko walą w domofon 20 minut. Nie ma takiego przepisu, a Konstytucja RP mówi coś odwrotnego. Jakim trzeba być bandziorem żeby prowokować do czynu karalnego. Łowiczaki pamiętajcie Nie macie żadnego obowiązku otwierania drzwi, bo to mogą być bandziory prawdziwe i milicyjne współpracujące z ORMO.

 • Gość - niezalogowany 2019-10-27 07:56:41

  TO SA NASZE RADIOWOZY - Obywateli, Ci Policjanci nawet tego nie wiedza, nie wiedza skad dostaja wyplate, taki jest poziom polskiej Policji - dno totalne... a teraz patrzac na niektore policjantki i polcjantow to juz bez testow (tych iq tez) biora...

 • gość 2019-10-31 11:36:06

  Oj Januszku kogoś nazywasz tępym a wydaje mi się,że to ty nim jesteś ,nikt ci nie każe otwierać drzwi bandziorą i policjanci słusznie nie podali ci przepisu prawnego bo takiego nie ma,natomiast policjantom masz zasrany obowiązek otworzyć czy ci się to podoba czy nie

 • gość 2019-11-05 14:17:20

  Proponuję kupno nowych rowerów. Wyjdzie im to na zdrowie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama