Wypadki i kolizje, Policjanci interweniowali dwóch zdarzeniach drogowych - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 09/01/2019 12:48
Mirka Czubak

Wczoraj (8 stycznia) na terenie naszego powiatu doszło do dwóch zdarzeń drogowych. Przyczyną obydwu było niedostosowanie się do panujących warunków drogowych.

Do pierwszego zdarzenie doszło o godzinie 9:20, na 382 kilometrze Autostrady A2.  Jak poinformowała rzecznik KPP w Łowiczu, podkom. Urszula Szymczak, 45-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego, kierując oplem merivą, zjechał ze swojego pasa ruchu i uderzył w barierki energochłonne. Za spowodowanie kolizji mężczyznę ukarano mandatem.

Godzinę później w miejscowości Kalenice na drodze łaszącej Łyszkowice i Brzeziny, 65-letni mieszkaniec Warszawy nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, wpadł w poślizg co w konsekwencji spowodowało wypadnięcie z drogi i zatrzymanie się w przydrożnym rowie.  Kierujący samochodem marki hyundai został ukarany mandatem. 

Policjanci interweniowali przy dwóch zdarzeniach drogowych komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama