Policjanci na spotkaniach w łowickich szkołach

Komunikaty policji , Policjanci spotkaniach łowickich szkołach - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 3
  • Fotka nr 1 z 3
  • Fotka nr 2 z 3
Portal lowicz24.eu 02/12/2019 07:39

Policjanci z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii odwiedzili w ostatnich dniach SP nr 3 i SP nr 4. Omówili tematykę ostrożnego zachowania się w drodze do szkoły.

W łowickich szkołach trwają spotkania policjantów z dziećmi. Ich tematem jest edukujące dzieci w kwestii szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Policyjni profilaktycy odwiedzają kolejne klasy w placówkach oświatowych na terenie Łowicza. Mundurowi przekazali dzieciom wiedzę, jak w sposób odpowiedzialny i bezpieczny przejść na drugą stronę jezdni, którą stroną się poruszać. Przypominali, że lekceważenie podstawowych zasad bezpieczeństwa może okazać się tragiczne w skutkach. Poruszyli kwestie bezpiecznych zabaw.

Ponadto przestrzegali przed kontaktem z osobami obcymi i zagrożeniami czyhającymi w internecie. Policjanci również przypominali dzieciakom o odpowiedzialności za swoje ulubione zwierzę i o właściwym jego traktowaniu. 

Na zakończenie spotkania uczniowie klas I-III otrzymali książeczki edukacyjne pt. "Masz zwierzę, Masz obowiązek" autorstwa Pani Grażyny Wołynik - Prezesa Łowickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt, sfinansowane przez Urząd Miejski w Łowiczu.

Policjanci na spotkaniach w łowickich szkołach komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama