Policjanci na spotkaniu z młodzieżą II LO w Łowiczu

Komunikaty policji , Policjanci spotkaniu młodzieżą Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 19/10/2019 13:53

W związku z obchodami Europejskiego Dnia Walki z Handlem Ludźmi przypadającym na dzień 18 października, policjanci z Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Komendy Powiatowej Policji w Łowiczu przeprowadzili spotkanie z młodzieżą dotyczące tej tematyki.

W tym roku przypadają XIII obchody Europejskiego Dnia Walki z Handlem Ludźmi. Podczas licznych pogadanek funkcjonariusze uświadamiają młodzieży czym jest handel ludźmi i jak nie paść ofiarą tego przestępstwa.

Łowiccy policjanci z tej okazji odwiedzili II Liceum Ogólnokształcące w Łowiczu. Oprócz pogadanki funkcjonariuszy, podczas spotkania wyświetlony został młodzieży pouczający film dotyczący tej tematyki, a więc schemat działania sprawców, jak uniknąć tego typu zagrożenia.

Młodzież zdobyła też wiedzę gdzie i w jaki sposób można otrzymać pomoc jeśli padnie się ofiarą takiego przestępstwa.

Policjanci uczulali nastolatków i przypominali o ostrożności.

Policjanci na spotkaniu z młodzieżą II LO w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama