Pomogą w walce z firmami windykacyjnymi

 • Fotka nr 0 z 6
 • Fotka nr 1 z 6
 • Fotka nr 2 z 6
 • Fotka nr 3 z 6
 • Fotka nr 4 z 6
 • Fotka nr 5 z 6
Portal lowicz24.eu 29/03/2019 16:52
Mirka Czubak

Dziś, 29 marca w gabinecie Starosty Łowickiego – Marcina Kosiorka odbyła się konferencja prasowa związana z podpisaniem umowy pomiędzy Zarządem Powiatu Łowickiego a Fundacją Anioły Sprawiedliwości „Angeli Iustitia”, która została powołana w celu ochrony pokrzywdzonych przez firmy windykacyjne i inne instytucje finansowe.

Na mocy zawartej umowy Fundacja Anioły Sprawiedliwości „Angeli Iustitia”, będzie korzystała z lokalu w Starostwie Powiatowym w Łowiczu użyczonego przez Zarząd Powiatu. Fundacja będzie ściśle współpracować z Centrum Kultury, Turystyki i Promocji Ziemi Łowickiej.

W godzinach 9-14 w pokoju nr 21 na parterze budynku Starostwa przy ul. Stanisławskiego 30, już od 15 kwietnia, w każdy poniedziałek, pracownicy fundacji będą pełnić dyżury. Z pomocy prawnej będą mogli skorzystać wszyscy mieszkańcy, przedsiębiorcy, rolnicy oraz organizacje pozarządowe znajdujące się na terenie powiatu łowickiego. Porady udzielane będą w zakresie odzyskania bezprawnie utraconych majątków, przerwania spirali zadłużenia, organizacji reprezentacji przed sądami poprzez wyspecjalizowanych pełnomocników procesowych, podjęcia koniecznych działań urzędowych związanych z pozyskaniem środków finansowych oraz szerokiej edukacji prawnej i zwiększenia świadomości mieszkańców powiatu łowickiego na temat przysługujących im uprawnień oraz istniejących zagrożeń finansowych i prawnych.

Należy nadmienić, że pomoc będzie całkowicie bezpłatna, zarówno na etapie doradztwa jak i dalszych postępowań.

Współpraca z CKTiPZŁ będzie również polegać na  podejmowaniu różnorodnych działań innowacyjnych jak i rozwojowych m.in na organizacji szkoleń skierowanych zarówno do mieszkańców, organizacji oraz przedsiębiorców.

 

Pomogą w walce z firmami windykacyjnymi komentarze opinie

 • Janusz Niemczyk 2019-03-29 23:23:53

  Panie Kosiorek, Panie Starosto, kiedy zbrodniarze ORMO z ul. Słowackiego gdzie Starosta mieszka wreszcie staną przed sądem? To Starosta łamie obecny Art 13 Konstytucji RP i wypełnia ART. 258 kk. Panie Starosto to jest do 3 lat pozbawienia wolności. Stowarzyszenie to Staroście załatwi. Pismo już jest złożone!!!!

 • [email protected] - niezalogowany 2019-03-30 18:38:12

  Bardzo dziękujemy Staroście Kosiorkowi za to, że jako pierwszy Włodarz Powiatu w Polsce dojrzał realne problemy swoich mieszkańców. To mądry człowiek.
  Ze swej strony jako fundacja stająca po stronie osoby pozwanej przez firmy windykacyjne i banki udowodnimy w jak wirlkiej ilości spraw można realnie pomóc. Już teraz prowadzimy blisko 2000 spraw. A jako, że wspólpracujemy ze sztabem najlepszych mecenasów to wszędzie tam, gdzie nie będzie roli w sprawie dla fundacji wynegocjujemy tak przystępne warunki reprezentacji przez radcę prawnego lub adwokata jakich w Polsce jeszcze nie było.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama