Porażka Pelikana po ciekawym meczu (FOTO+VIDEO)

Portal lowicz24.eu 03/11/2019 14:30

W niedzielne przedpołudnie podopieczni Mykoli Dremluka podejmowali na stadionie przy ul. Starzyńskiego rezerwy Legii Warszawa. Jedyna bramka padła na początku 2 połowy spotkania a strzelcem jej był Kacper Kostorz.

Pelikan od pierwszych minut spotkania wyszedł z nastawieniem na walkę o dobry wynik w starciu z rezerwami Legii Warszawa. Niestety świetnie dysponowany w dniu dzisiejszym bramkarz gości - Cezary Miszta - kilkukrotnie ratował zespół przyjezdny od utraty bramki.

Antybohaterem dzisiejszego spotkania był natomiast sędzia główny - Mateusz Korneluk.

W dwóch przypadkach wydał kontrowersyjne decyzje. W pierwszej połowie - nie dopatrzył się zagrania ręką, zaś w samej końcówce spotkania, kiedy był faulowany nasz zawodnik, nie dopatrzył się faulu. Dodatkowo naszego kapitana ukarał drugą żółtą kartką.

Trudno wygrać z przeciwnikiem kiedy ma się przeciwko sobie "zawodnika" z gwizdkiem w ustach.

Pelikan Łowicz - Legia II Warszawa 0:1 (0:0)

Pelikan Łowicz w składzie:

Orzeł -  Wawrzyński, Piekarski, Wyszogrodzki (Kieplin), Mycka, Kaczorowski, Jóźwiak (Kruk), Pomianowski, Kowalczyk, Żółtowski, Warchoł (Głowiński)

Tabela dostarczona przez Sofascore wyniki na żywo

 

Porażka Pelikana po ciekawym meczu (FOTO+VIDEO) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama