Poszukiwani świadkowie tragicznego wypadku kolejowego

Kronika policyjna, Poszukiwani świadkowie tragicznego wypadku kolejowego - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 02/03/2017 16:10

Komenda Powiatowa Policji we Wrześni za naszym pośrednictwem poszukuje świadków tragicznego wypadku kolejowego, do którego doszło w 2012 roku w Sokołowie. Poszukiwane osoby to najprawdopodobniej mieszkańcy powiatu łowickiego.

 Komenda Powiatowe Policji we Wrześni poszukuje świadków wypadku kolejowego, do którego doszło 19 lipca 2012 roku w miejscowości Sokołowo w powiecie wrzesińskim, w wyniku którego śmierć poniosło dwóch mieszkańców powiatu łowickiego.

Poszukiwane przez policję osoby (nieznane jak dotąd w toczącym się postępowaniu) pracowały wspólnie z tragicznie zmarłymi mężczyznami. Najprawdopodobniej są to mieszkańcy powiatu łowickiego.

Wszystkie osoby mające jakąkolwiek wiedzą o tychże osobach proszone są o kontakt z policją w Wrześni pod numerem 061 4375 273.

Poszukiwani świadkowie tragicznego wypadku kolejowego komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama