Potrącenie dziecka na Kaliskiej

Kronika policyjna, Potrącenie dziecka Kaliskiej - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 27/02/2017 18:18

Łowicka policja wyjaśnia okoliczności i przyczyny potrącenia, do którego doszło po południu na ulicy Kaliskiej w Łowiczu. 11-letni chłopiec trafił do szpitala w Łodzi.

 

 Do zdarzenia z udziałem 11-letniego chłopca i mercedesa na łowickich tablicach rejestracyjnych doszło o godzinie 15.15. Autem podróżowała kobieta. Nastoletni chłopiec został przetransportowany do szpitala w Łodzi. Kierująca była trzeźwa.

Aktualizacja:
Rzecznik KPP w Łowiczu podkom. Urszula Szymczak przyznała, że do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych. Mercedesem kierowała 26-letnia mieszkanka Łowicza, była trzeźwa. Policja wyjaśnia przyczyny zdarzenia w ramach prowadzonego postępowania.

 

 

Potrącenie dziecka na Kaliskiej komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama