Potrącenie rowerzystki na Nadbzurzańskiej - aktualizacja/sprostowanie

Wypadki i kolizje, Potrącenie rowerzystki Nadbzurzańskiej aktualizacja/sprostowanie - zdjęcie, fotografia
 • Fotka nr 0 z 4
 • Fotka nr 1 z 4
 • Fotka nr 2 z 4
 • Fotka nr 3 z 4
Portal lowicz24.eu 09/08/2017 09:04
Martyna Czekalska

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś (9 sierpnia) rano na ul. Nadbzurzańskiej w Łowiczu. Do szpitala trafiła rowerzystka.

Do potrącenia doszło ok. godziny 8 w pobliżu skrzyżowania z ul. Warszawską. W wypadku uczestniczyła ciężarowa scania z naczepą oraz 63-letnia rowerzystka. Kobieta została przewieziona do szpitala.

Wyjaśnianiem przyczyn i okoliczności zdarzenia zajmuje się łowicka policja.

Na miejscu byli też strażacy, którzy do godz. ok. 9:30 kierowali ruchem.

Aktualizacja/sprostowanie
- Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierująca rowerem 63-latka z powiatu łowickiego w momencie wyprzedzania przewróciła się - informuje podkom. Urszula Szymczak, rzecznik prasowy KPP w Łowiczu. - W tym przypadku nie doszło do potrącenia.

Scanią kierował 36-latek z Łowicza. Oboje kierujący byli trzeźwi.

Miejsce zdarzenia mapa Łowicz

Potrącenie rowerzystki na Nadbzurzańskiej - aktualizacja/sprostowanie komentarze opinie

 • gość 2017-08-09 10:19:46

  Brakuje u nas ścieżek rowerowych. Na Nadbzurzańskiej powinna być tym bardziej, że jest tam miejsce. To samo dotyczy się ulicy Klickiego - był projekt już zaakceptowany i nie ma (już nie chce pisać dlaczego)??? Zostało podpisane porozumienie w sprawie rowerów w Łowiczu. Tylko że nie ma u nas ścieżek rowerowych. Te, które istnieją to są raczej torami "przeszkód". Wszyscy chcemy się w bezpieczny sposób poruszać, tylko muszą być stworzone warunki. I przede wszystkim przestrzegajmy przepisów i nie pchajmy się na "trzeciego". Zwolnijmy trochę, czas i tak za szybko ucieka.

 • gość 2017-08-09 11:12:08

  Mam informacje do przekazania, dlatego proszę rodzinę Potrąconej Kobiety o wiadomość na email:
  [email protected]

 • Gość - niezalogowany 2017-08-09 11:46:02

  Pani nie została potrącona tylko sama się przewróciła.
  Proszę czytać sprostowanie.

 • gość 2017-08-09 13:20:16

  tragedia tam jest z tymi tirami..a jak ochoczo wyprzedzają rowerzystów na moście.. o prędkości tych kolubryn nie wpominając..

 • gość 2017-08-09 21:36:32

  Jeśli chodzi o ścieżki rowerowe to wystarczyłaby zmiana prawa o ruchu drogowym umożliwiająca jazdę rowerem po chodnikach wzdłuż dróg krajowych i wojewódzkich gdzie brak pobocza a mogą się poruszać po nich ciężarówki. Często są mało używane przez pieszych bo biegną na uboczu miast a powstają zazwyczaj kosztem poboczy. Tutaj to stało się jeszcze na drodze miejskiej i nie wiadomo czy ten zestaw mógł tędy jechać o ile nie dowoził towaru.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama