6°C bezchmurnie

Potrącenie rowerzysty w Chruślinie - AKTUALIZACJA

Do szpitala w Łowiczu trafił mieszkaniec powiatu łowickiego, który został potrącony dziś rano (11 września) na drodze wojewódzkiej nr 704 w Chruślinie. To nie jedyne poranne zdarzenie.

Przed godziną 9 na wojewódzkiej 704, w pobliżu skrzyżowania z drogą wiodącą w kierunku Łyszkowic doszło do zdarzenia z udziałem renault scenic i rowerzysty. Z informacji jakie udało nam się uzyskać na miejscu wynika, że zawiniła 43-letnia mieszkanka powiatu łowickiego, która potrąciła 64-letniego cyklistę. Mężczyzna podróżował drogą z pierwszeństwem, kobieta wyjeżdżała z drogi podporządkowanej

Poszkodowany rowerzysta trafił do szpitala w Łowiczu. Jego obrażenia nie były groźne i jeszcze dziś opuścił placówkę zdrowia.

To nie jedyne poranne zdarzenie, do którego doszło na drogach w powiecie łowickim. Kilka minut po 8 na ulicy Zamkowej zderzyły się dwa fiaty. Zawiniła 18-latka z powiatu skierniewickiego, która uderzyła w tył auta kierowanego przez 43-latka z powiatu łowickiego. 

Z kolei w Stachlewie doszło do zderzenia volkswagena transportera i osobowego renaulta. Sprawcą okazał się 35-letni mieszkaniec powiatu zgierskiego, który nieprawidłowo wykonał manewr wyprzedzania. Mężczyzna został ukarany mandatem. 

Wszyscy uczestnicy porannych zdarzeń byli trzeźwi.

 

 

Potrącenie rowerzysty w Chruślinie - AKTUALIZACJA komentarze opinie

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.