Powiatowe uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Edukacja, Powiatowe uroczystości okazji Edukacji Narodowej - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 16/10/2017 14:06
Katarzyna Gajda

W sali barokowej Muzeum w Łowiczu odbyły się dzisiaj (16 października) powiatowe uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uroczysta gala rozpoczęła się od montażu słowno-muzycznego w wykonaniu młodzieży z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Łowiczu. Po niej życzenia wszystkich nauczycielom oraz pracownikom administracji złożyli kolejno Irena Lesiak, dyrektor skierniewickiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Łodzi, Danuta Zakrzewska, dyrektor Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi oraz Krzysztof Górski, przewodniczący Rady Powiatu Łowickiego.

Dzień Edukacji Narodowej to idealny moment na docenienie wkładu pracy pedagogów i pracowników placówek oświatowych podległych Starostwu Powiatowemu w Łowiczu.

Listami gratulacyjnymi obdarowano nauczycieli, którzy otrzymali nagrody branżowe – Renatę Pawlikowską z ZSP nr 3 za Brązowy Krzyż Zasługi, Agnieszkę Anyszewską z II LO za Brązowy Medal za Długoletnią Służbę oraz  Piotra Słomę z ZSP nr 1, Małgorzatę Antosik i Ewę Perzankowską z ZSP nr 3 i Lenę Joannę Otczyk-Kosmalską z ZSP nr 4 za przyznanie Medali Komisji Edukacji Narodowej.

W tym roku nagrody Łódzkiego Kuratora Oświaty otrzymali Agnieszka Pawłowska-Kalinowska z II LO, Małgorzata Barbara Bolimowska z ZSP nr 1, Grzegorz Słoma z ZSP nr 2, Małgorzata Antosik z ZSP nr 3, Ewa Bury i Tomasz Czubak z ZSP nr 4. Nagrody te wynoszą po 6700 zł.

Nagrody Starosty Łowickiego otrzymali niemal wszyscy dyrektorzy – Agnieszka Ruta-Kucińska (II LO), Dariusz Żywicki (ZSP 1), Maria Laska (ZSP 2), Mirosław Kret (ZSP 3), Ewa Bury (ZSP 4), Magdalena Karska (SOSzW) oraz Ewa Pierzchała-Kurek (PPP). Kwoty nagród kształtowały się od 1500 zł do 3500 zł  Listy gratulacyjne otrzymały Dorota Dziekonowska (I LO) oraz Dorota Zielińska (MOS).

Władze powiatu łowickiego postanowiły wyróżnić nagrodami finansowymi nauczycieli oraz pracowników administracji. W tym gronie znaleźli się Agnieszka Jarka i Agnieszka Gładka z I LO, Marzenna Iwańska i Magdalena Chodorowska-Pawlikowska z II LO, Helena Aniela Grzegory  i Krystyna Głażewska z ZSP 1, Bogumiła Anna Rosa i Krzysztof Łukasik z ZSP 2, Renata Pawlikowska i Małgorzata Łapa z ZSP 3, Tomasz Czubak i Marzena Rudnicka z ZSP 4, Urszula Grzegory i Aleksandra Łasica z MOS w Kiernozi,  Renata Pluta i Piotr Chirowski z SOSzW, Anna Danuta Zakrzewska i Agnieszka Korejwo z PPP. Każdy z pedagogów otrzymał po 2 tys. zł, nagrody dla pracowników administracji określa dyrektor danej placówki.

Powiatowe uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej komentarze opinie

 • gość 2017-10-16 17:14:50

  Sama klika w tym Lowiczu

 • Gość - niezalogowany 2017-10-17 06:14:15

  Tu są wszyscy umoczeni

 • Gość - niezalogowany 2017-10-17 06:15:11

  Tu są wszyscy umoczeni.

 • Medyceusz - niezalogowany 2017-10-17 13:11:53

  Teraz trza dać nagrody lekarzom bo glodują.!

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama