Powiatowy Dzień Strażaka. Powołano zastępcę komendanta PSP w Łowiczu (DUŻO ZDJĘĆ, VIDEO)

Portal lowicz24.eu 31/05/2019 21:22
Martyna Czekalska

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łowiczu oraz jednostek ochotniczych straży pożarnych z całego powiatu łowickiego wzięli udział w piątkowych (31 maja) uroczystościach z okazji Powiatowego Dnia Strażaka.

Święto strażaków z ziemi łowickiej rozpoczęło się od mszy świętej w bazylice katedralnej w Łowiczu. Po niej poczty sztandarowe oraz zaproszeni goście przeszli w uroczystym pochodzie na muszlę koncertową na łowickich Błoniach. Podczas akademii wręczone zostały awanse na wyższe stopnie służbowe oraz medale i odznaczenia dla zasłużonych strażaków.

Na Wojewódzkich Obchodach Dnia Strażaka, które odbyły się 15 maja w Kutnie, awans na stopień młodszego brygadiera odebrał komendant powiatowy łowickiej straży pożarnej Arkadiusz Makowski. Piątkowa gala w Łowiczu była okazją do zaprezentowania jego zastępcy. Od 1 czerwca obowiązki te będzie pełnił mł. bryg. Rafał Garbarz, dotychczasowy zastępca dowódcy JRG nr 11 Komendy Miejskiej PSP w Łodzi.

Po części oficjalnej na scenie wystąpiła orkiestra z OSP Słubice (pow. płocki) oraz Zespół Pieśni i Tańca „Blichowiacy”. Na terenie parku zaprezentowano sprzęt pożarniczy oraz przygotowano atrakcje dla najmłodszych mieszkańców.

Powiatowy Dzień Strażaka. Powołano zastępcę komendanta PSP w Łowiczu (DUŻO ZDJĘĆ, VIDEO) komentarze opinie

  • Janusz Niemczyk 2019-06-01 16:42:57

    Wreszcie władza ruszyła cztery litery i pomogła Łowiczowi

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama