Pożar auta na ulicy Warszawskiej w Łowiczu

Straż Pożarna, Pożar ulicy Warszawskiej Łowiczu - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Portal lowicz24.eu 18/08/2019 21:23
Mirka Czubak

Dziś, 18 sierpnia około godziny 18.00 na ulicy Warszawskiej w Łowiczu, straż interweniowała przy pożarze auta osobowego marki peugeot. Podróżującym nim, kobiecie i mężczyźnie nic się nie stało.

Prawdopodobną przyczyną pożaru był awaryjny stan instalacji elektrycznej – poinformowali nas właściciele zniszczonego auta. Nie myślałam, że dojdzie do pożaru. Zaczął się dymić, ale żeby aż tak się spalił to by mi do głowy nie przyszło – powiedziała nam podróżującą autem kobieta.

Straż po przybyciu zastała płonące auto, dzięki szybkiej interwencji ogień nie przedostał się do wnętrza auta. Na miejscu interweniowały dwie jednostki JRG Łowicz, trwa szacowanie strat.

film nadesłany przez Katarzynę Gołębiewską

Pożar auta na ulicy Warszawskiej w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama