Pożar domu pod Kiernozią. Jedna osoba została ranna

Straż Pożarna, Pożar Kiernozią Jedna osoba została ranna - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 13/06/2019 09:24
Martyna Czekalska

Siedem zastępów straży pożarnej walczyło ze środowym (12 czerwca) pożarem budynku mieszkalnego w miejscowości Wola Stępowska (gmina Kiernozia). Ogień zajął drewniany ganek. Jedna osoba została poszkodowana.

Dyżurny PSP w Łowiczu otrzymał zgłoszenie o pożarze kilka minut po godzinie 18. Po dotarciu na miejsce pierwszych zastępów, pożarem objęty był drewniany ganek oraz konstrukcja dachu.

Jedna osoba wymagała pomocy medycznej. Mężczyzna, który doznał poparzenia nogi, ręki i prawego boku, został przewieziony do łowickiego szpitala.

Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Straty oszacowano na ok. 6 tys. złotych.

Działania zakończyły się przed godziną 21.

Pożar domu pod Kiernozią. Jedna osoba została ranna komentarze opinie

  • Melka - niezalogowany 2019-06-13 18:11:52

    Czy wy idioci nie macie co pisać na tej waszej durnej stronie tylko że komuś się kawałek ganku spaliło. Ta wasza strona to prawdziwa porażka i wstyd dla łowickiej spoleczności. Albo hejty, albo ploty z miasta i okolic, albo że się komuś kawałek chałupy spaliło, a mnie dzisiaj pszczoła ugryzła w palec, nie zapomnijcie o tym napisać, żeeeeenada!!!!lowicz24:(

  • patologia tej g - niezalogowany 2019-06-13 20:22:54

    A o czym mają pisać? Durna to jesteś ty (z małej litery). Kawałek chałupy??? To po co potrzebna pomoc straży? Widać, że po ugryzieniu pszczoły doznałaś wstrząsu!!!! Tylko Sochaczew, żal mi takich jak ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiesz, że tak jak nazywasz innych, to sama tak się nazywasz hahahha.

  • Boniek ale nie ten śmierdziel - niezalogowany 2019-06-13 20:32:07

    Melka nie masz pojecia o meskiej robocie.strażaka chłopa niemiałas to niewiesz co taki z weżem potrafi.jak do gaszenia pojechało 7wozów to zagrożenie było.bez powodu tyle sie chłopow nie wysyła boto kosztuje.i dobrze niech pisza o wszystkim boto Łowickie regiony.na pszczoły nic nie gadaj bo madrego nie ukasi ino głupiego.jamam 55lat abym jeszcze cie wytrzasł jak niedzwiedz ul

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama