Prędkość i nieostrożność przyczyną zdarzeń drogowych

Wypadki i kolizje, Prędkość nieostrożność przyczyną zdarzeń drogowych - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 28/03/2017 11:25

Do trzech zdarzeń doszło dziś, 28 marca na terenie powiatu łowickiego. 36-latka jechała za szybko, w wyniku czego wjechała do rowu, nic jej się nie stało. 38-latka uderzyła w tył poprzedzającego jej samochód auta, a 43-latka trafił do szpitala, po tym jak została potrącona przez ciągnik.

 O 2.40 w nocy w Stroniewicach doszło do kolizji drogowej. 36-letnia mieszkanka powiatu sochaczewskiego jechała z prędkością niezapewniającą bezpieczne podróżowanie, zjechała z drogi i wjechała do przydrożnego rowu. Kobieta kierowała ciężarowym volvo z naczepą. Była trzeźwa. Została ukarana mandatem.

Przed 9 na 398 kilometrze A2 w kierunku Warszawy doszło do kolizji z udziałem dwóch osobówek marki skoda. Zawiniła 38-letnia mieszkanka Poznania, która uderzyła w tył auta, którym kierował mieszkaniec powiatu wrocławskiego.

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło również w Brzozowie. 50-letni mieszkaniec powiatu łowickiego podczas wykonywania prac polowych ciągnikiem potrącił 43-letnią kobietę. Poszkodowana trafiła do szpitala.

 

Prędkość i nieostrożność przyczyną zdarzeń drogowych komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama