Premiera spektaklu pt. „Maski” (FOTO+VIDEO)

Portal lowicz24.eu 03/11/2019 17:46

W sali kinowej Łowickiego Ośrodka Kultury, w dzisiejszą niedzielę (3 listopada) o godzinie 13.00 odbyła się premiera spektaklu pt. „Maski”, do którego scenariusz napisał Aleksander Jaros, uczeń I Liceum Ogólnokształcącego, autor projektu „Teatr mój mały widzę ogromny”.

„Maski” w reżyserii Aleksandra Jarosa i Joanny Gałki-Walczykiewicz to surowa ocena współczesności, traktująca o tym, co było, jest i będzie. To dramatyczna historia o poszukiwaniu własnej ścieżki i życiu w kłamstwie.

Bardzo ekspresyjnie zagrała główna bohaterka Ewa (w tej roli Aleksandra Jurkiewicz), która jest w spektaklu jedną z dwóch postaci w ludzkim wydaniu. Pozostali aktorzy symbolizują tu ludzkie wartości: wolność, miłość, władzę, harmonię i bezpieczeństwo.

W słowach wstępu Aleksander Jaros podkreślił, że spektakl jest trudny, ogromną wagę odgrywa w nim symbolika i trzeba skupić się bardzo w trakcie oglądania aby żaden szczegół widzowi nie umknął.

Bezpłatne wejściówki na to widowisko rozeszły się w 15 minut od rozpoczęcia ich wydawania. Uczestnicy projektu jednak planują dodatkowe pokazy swojego spektaklu.

W projekcie wzięło udział 23 młodych ludzi, wyłonionych w drodze castingu, którzy zostali podzieleni na pięć sekcji: aktorską, muzyczno-wokalną, taneczną, plastyczną i organizacyjną. Ich pracę nad spektaklem nadzorowały mentorki Joanna Gałka-Walczykiewicz i Małgorzata Dolińska.

Premiera spektaklu „Maski” przygotowana w ramach inicjatywy lokalnej „Teatr mój mały widzę ogromny” z programu „Od Was dla Was” dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury z programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2019.

Premiera spektaklu pt. „Maski” (FOTO+VIDEO) komentarze opinie

 • gość 2019-11-03 18:08:49

  szkoda ze nie ma materiału video z tego wydarzenia :/ pokazujecie pierdoły czasami a tu lipna relacja – liczę że to się zmieni

 • Gość - niezalogowany 2019-11-04 07:06:21

  Plagiat

 • Gość - niezalogowany 2019-11-04 07:20:08

  Rdzeń sztuki napisany przez uczennicę I LO, szkoda, że „reżyser” o tym nie wspomina we wstępie, kto ma wiedzieć, to wie....

 • Gość - niezalogowany 2019-11-04 07:38:39

  Sztuka była przygotowywana w Chełmonie pod szyldem innej reżyserki i scenarzystki, tutaj kosmetyczne zmiany wprowadzone raczej przez „Studio Rampa”

 • gość 2019-11-04 14:39:06

  Udana interpretacja sztuki Hanki Chróścielewskiej, świetna gra aktorska, świetna choreografia, gratulacje

 • Gość - niezalogowany 2019-11-04 14:44:38

  Super! Spektakl oglądało się wspaniale! Ciarki na całym ciele, dopracowane wszystko do końca! Piękne stroje, make up! Aktorzy wspaniała gra, a tancerki rewelacyjne! Polecam każdemu zobaczyć to DZIEŁO! Bravo

 • Gość - niezalogowany 2019-11-04 17:29:28

  Cudowny występ, ogromne gratulację dla całej grupy, jesteście świetni

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama