Próg zwalniający już jest

Inwestycje, Próg zwalniający - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2
Portal lowicz24.eu 21/12/2016 14:26

Pracownicy Zakładu Usług Komunalnych ułożyli próg zwalniający na ul. Marii Konopnickiej w Łowiczu.

 

 

 

O zamontowanie progów zwalniających na ul. Konopnickiej wnioskował kilka miesięcy temu radny Jakub Wolski. Jak podkreślał mieszkaniec łowickiego Zatorza, ulica jest drogą dojazdową do blokowiska, a wielu kierowców jeździ tędy zbyt szybko i stwarza zagrożenie dla rowerzystów czy rolkarzy.

Dzisiaj (21 grudnia) pracownicy Zakładu Usług Komunalnych na zlecenie miasta ułożyli jeden próg zwalniający. - Próg został wykonany z kostki, dlatego kierowcy będą mogli przez niego łagodnie przejechać - mówi Grzegorz Pełka, naczelnik odpowiedzialny za miejskie inwestycje. Koszt jego zamontowania to 1,2 tys. złotych.

Próg zwalniający już jest komentarze opinie

  • zatorzanka - niezalogowany 2016-12-22 09:40:16

    Ważne żeby Panu Politykowi nie dudniło po uszach a oznaczeń brak jadę i bym rozwaliła sobie rower tak mnie wyrzuciło w powietrze

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama