Program uroczystości Niedzieli Palmowej w Łowiczu

Kościół, Program uroczystości Niedzieli Palmowej Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 09/04/2019 10:02
Mirka Czubak
KWI 14
Stary Rynek w Łowiczu godz: 10:00

W Niedzielę Palmową, 14 kwietnia na Starym Rynku w Łowiczu odbędzie się spotkanie dla dzieci i młodzieży Diecezji Łowickiej. Spotkanie organizowane jest w ramach Światowych Dni Młodych w Diecezjach.

Tradycyjnie już tydzień przed świętami Wielkanocnymi do Łowicza przyjedzie młodzież z całej diecezji na spotkanie z biskupem ordynariuszem Andrzejem F. Dziubą.

Diecezjalny dzień młodzieży rozpocznie się w najbliższą niedzielę o godzinie 10:00 na łowickim Starym Rynku. Po zawiązaniu wspólnoty odbędzie się inscenizacja ostatniej wieczerzy.

O godzinie 11:30 rozpocznie się liturgia Niedzieli Palmowej, a pół godziny później msza święta pod przewodnictwem biskupa łowickiego. Po jej zakończeniu odbędzie się tradycyjny konkurs palm.

Przed rokiem w konkursie zwyciężyła 17 metrowa, patriotyczna palma uczniów z SP w Popowie.

 

Program uroczystości Niedzieli Palmowej w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama