Promocja książki „Poznajmy Łowicz i okolice” Stanisława Żaka

Spotkania, Promocja książki „Poznajmy Łowicz okolice” Stanisława Żaka - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 25/10/2019 16:01
Martyna Czekalska

Dzisiaj (25 października) w Muzeum w Łowiczu odbyła się promocja książki „Poznajmy Łowicz i okolice” Stanisława Żaka. Spotkanie z autorem zorganizowano w ramach cyklu „Ludzie z pasją” Powiatowej Biblioteki Publicznej.

Stanisław Żak pochodzi ze Skaratek w gminie Domaniewice. Swojej rodzinnej miejscowości poświecił książkę „W Skaratkach żyłem”. Autor większość życia spędził w Łowiczu, o którym pisał w publikacji „Łowickie ścieżki” oraz najnowszej książce „Poznajmy Łowicz i okolice”.

- Chciałbym, aby książka pełniła rolę i kroniki, i albumu, w których można znaleźć liczne ilustracje z różnych okresów życia miasta i okolic – mówił autor podczas piątkowego spotkania w sali barokowej muzeum. Publikacja powstawała na przełomie 2018 i 2019 roku. Znalazły się w niej 54 wiersze, głównie o tematyce regionalnej.

Podczas spotkania promocyjnego zaprezentowano wybrane utwory. Wystąpił też chór Klubu Seniora „Radość” w Łowiczu, którego pan Stanisław jest aktywnym członkiem.

Po spotkaniu można było nabyć zarówno najnowszą książkę Stanisława Żaka, którą wydano w 300 egzemplarzach, jak i jego wcześniejsze publikacje.

Promocja książki „Poznajmy Łowicz i okolice” Stanisława Żaka komentarze opinie

  • Bodek - niezalogowany 2019-10-26 07:04:32

    Brawo panie Stanisławie.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama