"Przedmieście" się bawi (FOTO I VIDEO)

Portal lowicz24.eu 23/11/2019 19:08

Mieszkańcy osiedla Przedmieście bawią się dziś (23 listopada) na międzypokoleniowej imprezie tanecznej w siedzibie Zakładu Aktywności Zawodowej przy łowickim Synteksie. Organizatorem zabawy jest zarząd dzielnicy.

Andrzejkowa impreza organizowana jest już po raz piąty, a trzeci rok z rzędu w dawnej sali weselnej przy Synteksie. Obecnie jest tu restauracja prowadzona przez Zakład Aktywności Zawodowej.

Pierwsi mieszkańcy przybyli na sąsiedzką potańcówkę już około godziny 18. Czekają na nich ciepłe posiłki, słodkie przekąski, napoje.  Na początek wszyscy goście zostali zaproszeni do odtańczenia "tańca zapoznawczego".

Impreza zgromadziła ponad sto osób i potrwa do godziny 1. Nie było prowadzonych zapisów, więc wszyscy mieszkańcy osiedla są mile widziani.

Zabawa ma charakter międzypokoleniowy: są dzieci, młodzież i dorośli, którzy są najliczniejszą grupą.

Wśród uczestników są i tacy, którzy bawią się już po raz piąty.

"Przedmieście" się bawi (FOTO I VIDEO) komentarze opinie

  • Czesio - niezalogowany 2019-11-23 21:17:21

    dziękuję panu Dyrektorowi muzeum za pogonienie tego głownieńskiego cwaniaka i jego karków, dziwię się ludziom że tam chodzili na jego warunkach, drinki i piwo rozwadniane drożyzna, oszczędzanie na kapelach, pobieranie opłat przez karki za koncert poświęcony pamięci Egiego i dyskusja w łowiczaninie ze zmarłym niech wyp... głowniak do alberta w głownie

  • Ja - niezalogowany 2019-11-27 11:51:47

    Oglądając galerię zdjęć nasuwa się inny tytuł "Łowickie.pl się bawi". Widać, że kampania wyborcza w tym " stowarzyszeniu" już trwa. Będziemy wszędzie, będziemy głośno, będziemy zmianą. Tylko czy na lepsze ?

  • gość 2019-11-27 19:45:03

    Żenujące.pl...

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama