Przedszkolaki zwiedziły posterunek policji w Nieborowie (ZDJĘCIA)

Komunikaty policji , Przedszkolaki zwiedziły posterunek policji Nieborowie (ZDJĘCIA) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 14/06/2019 13:53
Martyna Czekalska

Przedszkolaki z Zespołu Placówek Oświatowych w Nieborowie odwiedziły wczoraj (13 czerwca) miejscowy posterunek policji. Dużym zainteresowaniem maluchów cieszył się policyjny radiowóz oraz sprzęt wykorzystywany przez mundurowych w codziennej służbie.

W policyjnej placówce gościły trzy grupy dzieci z nieborowskiego przedszkola. Przywitał ich kierownik posterunku i dzielnicowi. Po zwiedzeniu wnętrz budynku, policjanci opowiedzieli maluchom o swoim zawodzie.

W związku ze zbliżającymi się wakacjami, funkcjonariusze omówili zasady bezpiecznego wypoczynku. Przypominali m.in. jak bezpiecznie zachować się na drodze, podczas podróży autem i na rowerze, a także na kąpieliskach oraz przestrzegali przed kontaktem z osobami nieznajomymi. - Mundurowi dużo uwagi poświęcili bezpiecznym zabawom oraz ostrożności podczas prac polowych.

Dzieci chętnie udzielały odpowiedzi na zadawane im pytania. - Zdecydowanie najwięcej uśmiechu na twarzy wywołało przymierzanie i oglądanie policyjnego sprzętu wykorzystywanego na co dzień w służbie oraz radiowozu – czytamy na stronie internetowej łowickiej policji.

Fot. KPP w Łowiczu

Przedszkolaki zwiedziły posterunek policji w Nieborowie (ZDJĘCIA) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama