Przedszkolny Piknik Rodzinny w Popowie (ZDJĘCIA)

Edukacja, Przedszkolny Piknik Rodzinny Popowie (ZDJĘCIA) - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 31/05/2019 12:41
Mirka Czubak

Dzieci z przedszkola przy Szkole Podstawowej w Popowie bawią się dziś (31 maja) wraz ze swoimi rodzicami na pikniku rodzinnym. Dla maluchów przygotowano dużo atrakcji.

Rodzinna zabawa rozpoczęła się o godzinie 9.30 od występu rodziców, podczas którego zaprezentowana została bajka pt. Czerwony Kapturek. Następnie zabawa przeniosła się na teren zielony za szkołą, gdzie mieści się plac zabaw.

W tym roku na dzieci czekało sporo atrakcji. Na terenie przy boisku szkolnym rozstawiona została nadmuchiwana zjeżdżalnia, do której ustawiła się długa kolejka chętnych dzieci oraz maszyna do waty cukrowej. Na placu zabaw odbyły się kolejne atrakcje, m.in. malowanie buzi, zabawa z bańkami mydlanymi, rodzinne zawody sportowe, gry oraz poczęstunek.

Corocznie Przedszkolny Piknik Rodzinny w Popowie organizowany jest z okazji Dnia Dziecka, obchodzonego niedawno Dnia Mamy i Dnia Ojca, który będziemy świętować za kilkanaście dni.

 

Przedszkolny Piknik Rodzinny w Popowie (ZDJĘCIA) komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama