Przegrana Pelikana przed własną publicznością

Portal lowicz24.eu 18/08/2019 17:27

To był słaby mecz Pelikana Łowicz. Jeszcze w 90 minucie Pelikan remisował 2:2 aby ostatecznie zejść z boiska pokonanym.

W 90 minucie, po rzucie rożnym i błędzie naszego bramkarza, Znicz wyszedł na prowadzenie.

Nasi zawodnicy rzucili się do odrabiania strat, jednak w ostatnich sekundach doliczonego czasu  goście ustalili wynik dzisiejszego spotkania - strzelając 4 bramkę.

Pelikan Łowicz - Znicz Biała Piska 2:4 (1:2)
Gole zdobyli: Dawid Kieplin 25, Piotr Piekarski 84 - Maciej Famulak 37, Andrzej Kłosiński 41, Paweł Kossyk 90, Bartosz Giełażyn 90

To było pierwsze zwycięstwo w sezonie Znicza i pierwsza porażka Pelikana.