Przybędzie miejsc postojowych na Wojska Polskiego

Inwestycje, Przybędzie miejsc postojowych Wojska Polskiego - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
Portal lowicz24.eu 02/12/2016 13:55

Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu firma Wig-Kost Grzegorza Panuszewskiego rozpocznie prace przy przebudowie zatok parkingowych oraz chodników w ulicy Wojska Polskiego. Prace przy sprzyjającej aurze powinny zakończyć się w tym roku.Urząd Miasta w Łowiczu w drodze przetargu spośród czterech firm wyłonił przedsiębiorstwo Grzegorza Panuszewskiego, które zrealizuje zadanie inwestycyjne, które w ubiegłym roku w ramach budżetu obywatelskiego wybrali mieszkańcy osiedla Dąbrowskiego.

Swoim zakresem obejmuje ono budowę chodników oraz miejsc postojowych po obu stronach ul. Wojska Polskiego od osiedlowej uliczki na wysokości bloków numer 19 i 12 do ronda przy parku Mickiewicza.

Po stronie północnej powstanie siedem nowych zatok parkingowych wzdłuż ulicy, a po stronie południowej miejsca do parkowania poprzecznego, które pomieszczą dwadzieścia siedem samochodów osobowych. W ramach zadania wyciętych zostanie aż 25 drzew. Tyle samo drzew zostanie posadzonych po zakończeniu inwestycji.

Przebudowa zatok parkingowych i chodników w Wojska Polskiego kosztować będzie blisko 150 tys. zł. Jak wiadomo poszczególne osiedla na zadania inwestycyjne w ramach budżetu obywatelskiego otrzymują 100 tys. zł. Różnicę w tym przypadku pokryje Urząd Miasta.

Prace powinny rozpocząć się w przyszłym tygodniu. Przy sprzyjającej aurze zakończą się przed świętami Bożego Narodzenia.

 

Przybędzie miejsc postojowych na Wojska Polskiego komentarze opinie

  • ola - niezalogowany 2016-12-02 15:19:10

    Ile by nie zrobiono miejsc parkingowych i tak będzie mało. Wprowadzić ograniczenia w ilości aut na jedną rodzinę.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama