Radosne wieści z Rzeszowa dla diecezji łowickiej

Kościół, Radosne wieści Rzeszowa diecezji łowickiej - zdjęcie, fotografia
 • Fotka nr 0 z 4
 • Fotka nr 1 z 4
 • Fotka nr 2 z 4
 • Fotka nr 3 z 4
Portal lowicz24.eu 05/05/2018 10:53
Katarzyna Gajda

Mistrzostwa Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej Halowej o Puchar "KnC" w 2019 r. odbędą się na terenie diecezji łowickiej!

Decyzję o przyznaniu diecezji łowickiej organizacji Mistrzostw Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej Halowej o Puchar "KnC" w 2019 r. ogłosił Michał Bondyra, redaktor naczelny miesięcznika dla ministrantów „Króluj nam, Chryste”.

Ks. Sebastian Antosik, diecezjalny duszpasterz sportowców diecezji łowickiej,  potwierdził, że mecze przyszłorocznych mistrzostw rozegrane zostaną w dwóch miastach - Skierniewicach i Sochaczewie. – Termin zawodów jest stały. Co roku odbywają się 1 i 2 maja. Wyłaniają mistrzów w 3 kategoriach: ministrant, lektor młodszy i lektor starszy – relacjonuje ksiądz Antosik.

Tegoroczne Mistrzostwa Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej Halowej o Puchar „KnC” rozgrywane były w Rzeszowie. Z zawodów drużyny reprezentujące diecezję łowicką wróciły bez sukcesów, bo nie udało im się przebić do decydującej fazy gier. Warto dodać, że w przeszłości nasze zespoły zdobywały medale, a nawet tytuły mistrzowskie. Oby turniej na swojej ziemi okazał się bogaty w medale i sukcesy naszych drużyn.

 

 

Radosne wieści z Rzeszowa dla diecezji łowickiej komentarze opinie

 • gość 2018-05-05 16:16:30

  W oczekiwaniu na kolejne umorzenie sprawy zabójstwa Roberta Wójtowicza przez ks. Krzysztofa Litwę.

 • Gość - niezalogowany 2018-05-06 09:58:13

  To ten co po pijaku na pasach czlowieka potrącił?

 • Gość - niezalogowany 2018-05-06 09:59:48

  "Mistrzostw Polski Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej Halowej" ...to brzmi wzniośle...

  ... namy 21 wiek :) :) :)

 • Gość - niezalogowany 2018-05-06 10:01:48

  To się chlopaki w sutannach naoglądają młodych chłopców w krotkich spodenkach....

 • Gość - niezalogowany 2018-05-12 02:17:00

  Ks. Krzysztof Litwa to nie ten co na pasach potrącił. To ofiara nagonki szmalcowników z onetu ktorzy za szkopskie pieniadze własną matkę sprzedadzą judasze. Bedzie potrzeba Gosciu to i o Tobie napiszà ścierwa

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama