Remis Pelikana przed własną publicznością

Portal lowicz24.eu 11/08/2019 18:47

W dzisiejszą niedzielę, 11 sierpnia Pelikan Łowicz zainaugurował senon 2019/2020 na stadionie przy ul. Starzyńskiego remisem z Olimpią Zambrów 1:1

Pelikan Łowicz - Olimpia Zambrów 1:1 (0:1)

W 24 minucie po faulu Stolarczyka, z rzutu karnego bramkę dla Zambrowa zdobył Grzybowski. Zaraz po wznowieniu w drugiej połowie, w 49 minucie po ładnej akcji, wynik wyrównał Damian Warchoł.

Pelikan Łowicz miał jeszcze kilka sytuacji na podwyższenie wyniku. Najbardziej dogodną w 74 minucie miał Woźniak, który strzelił bramkę, lecz kontrowersyjna decyzja sędziego z Radomia pozbawiła biało-zielonych 3 punktów. Sędzia dopatrzył się zagrania ręką przez naszego zawodnika.

Już w środę kolejny mecz. Pelikan Łowicz zmierzy się z Pogonią Grodzisk Mazowiecki na wyjeździe.

Skład Pelikana: Humerski, Stolarczyk, Wawrzyński, Żółtowski, Kaczorowski, Piekarski, Kowalczyk (Głowiński), Pomianowski, Mycka (46 Warchoł), Woźniak, Szczepański (Kieplin)

Remis Pelikana przed własną publicznością komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama