Remis rezerw Pelikana w Niewiadowie. Biało-zieloni blisko utrzymania

Piłka nożna, Remis rezerw Pelikana Niewiadowie Biało zieloni blisko utrzymania - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 04/06/2019 15:53
Martyna Czekalska

Pelikan II Łowicz zremisował ze Stalą Niewiadów 3:3 (1:2) w meczu 32. kolejki grupy łódzkiej IV ligi. Biało-zieloni przez godzinę grali w osłabieniu, a w końcówce mogli pokusić się nawet o zwycięstwo.

W sobotnim (1 czerwca) pojedynku z ostatnią drużyną w tabeli drużyna Jarosława Rachubińskiego aż trzy razy musiała odrabiać straty. Dodatkowo od 30. minuty łowiczanie grali w dziesięciu, po tym jak czerwoną kartkę zobaczył Michał Fabijański.

Po 32. minutach gospodarze prowadzili 2:0. Bramkę kontaktową tuż przed przerwą zdobył Kuba Jóźwiak. Po zmianie stron do wyrównania doprowadził Filip Bućko. Stal ponownie wyszła na prowadzenie w 66. minucie, a wynik meczu na 3:3 ustalił w 79. minucie Krystian Rutkowski. W samej końcówce łowiczanie mieli jeszcze dwie sytuacje sam na sam, ale rezultat nie uległ już zmianie.

Drugi zespół Pelikana już bardzo blisko utrzymania w IV lidze. Do końca sezonu zostały dwie kolejki.

Stal Niewiadów – Pelikan II Łowicz 3:3 (2:1)
Piotr Gulej 26, Robert Świątnicki 32 i 66 – Kuba Jóźwiak 42, Filip Bućko 56 i Krystian Rutkowski 79.

Pelikan II: A. Rutkowski – Owczuk, K.Rutkowski, Wudkiewicz, Konikowski – Jóźwiak (65 Wnuk), Fabijański, Haczykowski, Papuga (46 Bućko),  Bylewski (70 Dudkiewicz) – Musialik (75 Balik).

Remis rezerw Pelikana w Niewiadowie. Biało-zieloni blisko utrzymania komentarze opinie