Reprezentacja II LO w Łowiczu wygrała 3:2 z drużyną piłkarską z Pekinu

Portal lowicz24.eu
Autor:
09/09/2019

Piłka nożna Chąśno Łowicz

W dniu dzisiejszym, poniedziałek 9 września, reprezentacja piłkarska II Liceum Ogólnokształcącego w Łowiczu wygrała 3:2 z drużyną Beijing Sport University Football Club.

Mecz sparingowy między uczniami II Liceum Ogólnokształcącego w Łowiczu i rówieśnikami z Chin rozegrany został na boisku w Chąśnie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1 dla Gości. W drugiej połowie meczu, gole dla drużyny z Medyka zdobył Adam Doroba i  Marcel Frątczak (2 gole). W końcówce meczu Chińczycy strzelili jeszcze jedną bramkę.

Skład drużyny II LO w Łowiczu: Graczyk Bartosz, Kępka Jakub, Lesiak Mateusz, Owczuk Miłosz, Zagajewski Jan, Doroba Adam, Frątczak Marcel, Pietrzak Mikołaj, Kosmowski Kacper, Felczyński Tomasz, Knera Antoni, Sejdak Łukasz.

Goście z Chin otrzymali od władz powiatu łowickiego oraz radnych gminnych z Chąśna pamiątkowe gadżety, nawiązujące do księżackiego folkloru.

W podziękowaniu za gościnę starosta Marcin Kosiorek otrzymał koszulkę z podpisami młodych piłkarzy z Pekinu.

Był to ostatni dzień pobytu chińskich piłkarzy w Łowickiem.

Reprezentacja II LO w Łowiczu wygrała 3:2 z drużyną piłkarską z Pekinu - komentarze opinie

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.