Reprezentowali Łowicz w Redzie

Urząd Miejski, Reprezentowali Łowicz Redzie - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 18/06/2019 09:28
Mirka Czubak

Zwiedzali i wymieniali doświadczenia. W miniony weekend (14-16 czerwca) delegacja Młodzieżowej Rady Miejskiej odwiedziła miasto partnerskie Łowicza, Redę.

Młodzi radni odwiedzili Redę podczas święta miasta, które corocznie odbywa się w połowie czerwca. Młodzież miała okazję wziąć udział w inaugurującej Dni Redy, uroczystej Sesji Rady Miasta. Stała się ona okazją do wręczenia wielu nagród i wyróżnień. 

W imieniu miasta Łowicza podziękowania za długoletnią współpracę partnerską z rąk włodarza Redy, Krzysztofa Krzemińskiego odebrał Krystian Cipiński, radny Powiatowy i opiekun łowickiej delegacji.

Wyjazd był idealną okazją do wymiany poglądów i doświadczeń. Podczas spotkania z młodzieżową redzką radą mogli przyjrzeć się różnym sprawom młodych w Redzie. Łowiccy reprezentanci zwiedzili miasto, przyjrzeli się ciekawym inwestycjom i rozwiązaniom w przestrzeni miejskiej. 

- Naszą uwagę przykuł niezwykle ciekawie zagospodarowany park z miejscami grillowymi, w którym ulokowano również dwie fontanny, rozbudowany skatepark, wiele ławek i ławostołów. Co ciekawe park jest objęty strefą wolną od zakazu spożywania niskoprocentowych napojów alkoholowych i funkcjonuje to bez żadnych zastrzeżeń – wspominają młodzi radni.

Jednym z podpatrzonych, ciekawych pomysłów, które łowiczanie chcieliby zrealizować w pelikanim grodzie jest plenerowa biblioteczka. Młodzi byli pod wielkim wrażeniem Aquaparku oraz świeżo wyremontowanego Domu Kultury. Podczas wizyty zwiedzili również Gdańsk, a w sobotni wieczór wzięli udział w Dniach Redy.

Ostatniego dnia wspólnie z zaprzyjaźnioną młodzieżą podsumowali wizytę i zadeklarowali ścisłą współpracę. W przyszłym roku młodzi redzcy radni odwiedzą nasze miasto podczas Dni Łowicza.

Miasto Łowicz reprezentowała delegacja Młodzieżowej Rady Miejskiej w składzie: Szymon Szaleniec, Zuzanna Strzyżewska, Bruno Wawrzyniecki, Marcel Filipiak, Agata Kołaczek, Klaudia Korejwo, Jan Dałek, wraz z opiekunami Krzysztofem Olko i Krystianem Cipińskim. 

Reprezentowali Łowicz w Redzie komentarze opinie

  • gość 2019-06-19 08:23:24

    Reda, piękne nowoczesne miasto, nie taki grajdoł jak Łowicz.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama