Rodzinny piknik na Kostce

Zarządy osiedli, Rodzinny piknik Kostce - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 01/09/2017 11:04
Martyna Czekalska
WRZ 01
Osiedle Kostka godz: 14:00

Dzisiaj (1 września) w godzinach 14-17 na placu zabaw na os. Kostka w Łowiczu odbędzie się piknik rodzinny. Organizatorzy zachęcają do przyniesienia ze sobą starych zdjęć ukazujących łowickie osiedle.

Piknik rodzinny to impreza organizowana przez zarząd osiedla Kostka we współpracy z Łowicką Spółdzielnią Mieszkaniową, która w tym roku obchodzi jubileusz 60-lecia istnienia.

To właśnie osiedle Kostka, niegdyś noszące nazwę os. XV-lecia PRL, jest najstarszym blokowiskiem wybudowanym przez ŁSM. Bloki na popularnej „piętnastce” były wznoszone w latach 1959-1961.

Osiedlowa impreza rozpocznie się o godzinie 14 na placu zabaw między blokami nr 20,21 i 22. W programie pikniku zabawy oraz konkursy z nagrodami przy dobrej muzyce i pysznym poczęstunku.

- Chcielibyśmy zachęcić mieszkańców, aby przynosili ze sobą swoje zdjęcia, które wiążą się z naszym osiedlem - informuje Paweł Pięta, wiceprezes zarządu osiedla Kostka. Mile widziane fotografie przedstawiające powstające osiedle, ukazujące jak wyglądało ono kiedyś i jak się na nim mieszkało.

Prośba skierowana jest do obecnych mieszkańców Kostki oraz ul. Łódzkiej, ale także do wszystkich łowiczan posiadających takie fotografie. Na miejscu zostaną zdigitalizowane i zwrócone posiadaczom.

- Jeśli ktoś nie może tego dnia dotrzeć ze zdjęciami zapraszamy do kontaktu z zarządem osiedla mejlowo: [email protected] lub przez profil na Facebooku - dodaje Pięta.

Miejsce zdarzenia mapa Łowicz

Rodzinny piknik na Kostce komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2017-09-03 00:53:40

  To wydarzenie było tak słabe, że dla mnie aż niemożliwe żeby zrobić coś tak słabego. Tak bardzo na odwal się. Piknik rodzinny w piątek o godzinie 14. Z mysleniem i analizą sytuacji widzę słabo jest. To takie typowe dla nurtu jaki reprezentuje zarząd ŁSM. W tych godzinach zdecydowana większość pracuje. Na siłę wymyślone atrakcje dla dzieci. Kiełbasy, na które rzuciło sie grono tzw "nurków". Zero atrakcji!!!!!!! Burmistrz z czerstwym przemówieniem, prezes łsm itp. A na koniec koncert dla czterech osób. A gdyby tak zrobić to w sobotę lub niedzielę i zainwestować w jakies atrakcje typu dmuchance mogłoby byc ciekawie. A tak TOTALNA PORAŻKA WYMIESZANA Z ŻENADĄ

 • gość 2017-09-04 09:01:20

  Mam takie same odczucia jak Gość powyżej - TO, był najgorszy piknik - piknik?! - z odbytych pikników w Łowiczu, TOTALNA TANDETA. Przytoczę słowa Gośća powyżej: 'To wydarzenie było tak słabe, że dla mnie aż niemożliwe żeby zrobić coś tak słabego. Tak bardzo na odwal się. ". Resztkami sił,bez pomysłu i rzutem na taśmę zakończono integracyjną działalnośc. Co "wyniosły" z tego pikniku dzieci dla których przecież był organizowany? Nawet nie pomogło przekształcenie się Studia Rampa w Pogotowie Artystyczne. Widocznie zmiana nastąpiła z innych powodów. A co robili ludzie porostawiani na obrzeżach terenu pikinikowego, w klatkach schodowych tez? Co to za Pogotowie było? Pogoda - Niebo płakało już w noc poprzedzajaca pikinik i płacze do dzisiaj ..bez komentarza. Ofiara Mafii.

 • gość 2017-09-04 13:28:26

  No jeżeli prezes ŁSM tak zarządza Spółdzielnią jak organizuje pikniki to tylko czekać aż to wszystko j.....!!!!! Myślą, że jak ludzie dostaną kiełbasę to będzie wszystko ok?! Jak można aż tak kpić z ludzi!!!! No normalnie wydarzenie ROKU. Ale niestety tak to jest jak dupa za mocno przyklei się do stołka. Stary, zramolały prezesina już dawno powinien zejść ze sceny i oddać władzę młodszym, ambitnym z pomysłami, z werwą. Ale w spółdzielni jak w polityce....co zresztą widać było na "pikniczku" klepanie się po plecach prezesa z burmistrzem. Próba odtrąbienia jakiegoś sukcesu - że bloki ocieplone (hahahaha), brakowało tylko tvpis i modlitwy z o.rydzykiem

 • gość 2017-09-05 19:11:55

  Cytuje " gość 2017-09-04 13:28:26
  No jeżeli prezes ŁSM tak zarządza Spółdzielnią jak organizuje pikniki to tylko czekać aż to wszystko j.....!!!!! Myślą, że jak ludzie dostaną kiełbasę to będzie wszystko ok?! Jak można aż tak kpić z ludzi!!!! No normalnie wydarzenie ROKU ' -
  A całe widowisko odbywało si e w scenerii , w tle zazieleniałych bloków, Zzieleniały chyba ze ........WSTYDU.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Reklama
 Reklama