Rusza sprzedaż biletów na Małe Och! Film Festiwal

Kino, Rusza sprzedaż biletów Małe Festiwal - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 1
Portal lowicz24.eu 28/01/2019 14:08
Mirka Czubak
LUT 11
godz: 11:00

Już dziś (28 stycznia) od godziny 17:00 w kasie kina Fenix można kupować bilety na atrakcje, które przewidziane są w ramach Małego OCH! Film Festiwalu. VIII edycja wydarzenia obfitować będzie w wiele atrakcji nie tylko kinowych.

11 lutego, a więc w okresie ferii zimowych, Łowicki Ośrodek Kultury już po raz ósmy zorganizuje Mały OCH! Film Festiwal dla najmłodszych kinomanów. 

Tegoroczną edycję Małego OCH! FF otworzy przedpremierowy pokaz filmu familijnego „Kacper i Emma szukają skarbu”. Opowieść o sile przyjaźni, pełnej przygód    powinna zainteresować wszystkich kinomaniaków powyżej 6 roku życia.
Równie interesująco zapowiada się film na zamknięcie festiwalu dla dzieci. 22 lutego w kinie Fenix zostanie wyświetlona przedpremierowo „Wielka podróż Cyrkielki”, która  dzięki swoim przygodom dowiaduje się jak ważna jest odpowiedzialność za innych.

Ósma edycja Małego OCHa! obfitować będzie w filmy, warsztaty i wycieczki. Seanse filmowe prezentowane będą niemal codziennie. Widzowie zobaczą m.in. „Rosie i Moussa”, „Hej, sokoły!” czy „Mamy talent! ”. 
W trakcie ferii ŁOK przygotował dwie wycieczki - wizytę w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku na Spektakl „Królewna Śnieżka wg braci Grimm” oraz wyjazd do warszawskiego Centrum Nauki Kopernik.

Młodych widzów czekają również spektakle teatralne, warsztaty muzyczno-plastyczne, czy wykłady p.n. „Kiedyś to było! Tv Wehikuł”

Część wydarzeń jest darmowa i wstęp na nie jest wolny, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Bilety na wycieczki  w kwocie 30zł będą dostępne tylko w kasie kina. Pozostałe bilety można zakupić również on-line.

Szczegółowy harmonogram w załączniku poniżej. 

Rusza sprzedaż biletów na Małe Och! Film Festiwal komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama