Ruszają niedzielne spacery z przewodnikiem PTTK w Łowiczu

Stowarzyszenia, Ruszają niedzielne spacery przewodnikiem Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 06/06/2019 10:21
Mirka Czubak
CZE 09
Siedziba PTTK ul. Stary Rynek 3 godz: 13:00

Kolejny rok łowicki Oddział PTTK zaprasza na cykl spacerów szlakami historii Łowicza. Akcja "Przewodnik czeka. Poznaj Łowicz z przewodnikiem" jest organizowana już od 2013 roku i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem.

W każdą niedzielę od 9 czerwca do 25 sierpnia na turystów i mieszkańców czekał będzie przewodnik łowickiego Koła Przewodników im. Anieli Chmielińskiej. Spotkanie odbywa się  zawsze o 13.00 przed siedzibą PTTK Oddział w Łowiczu, Stary Rynek 3.

Podczas spacerów, poza dużą dawką wiedzy, będzie można zebrać serię unikatowych pocztówek. Udział w wędrówce z przewodnikiem PTTK jest bezpłatny. Spacery są realizowane w ramach zadania publicznego dofinansowanego ze środków budżetu Gminy Miasta Łowicz.

 

Ruszają niedzielne spacery z przewodnikiem PTTK w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama