Ruszają siatkarskie rozgrywki w Łowiczu

Siatkówka, Ruszają siatkarskie rozgrywki Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 09/11/2018 08:32
Martyna Czekalska
LIS 09
Hala OSiR nr 2 w Łowiczu godz: 18:30

Startuje 20. sezon Siatkarskich Amatorskich Mistrzostw Łowicza. Pierwsza kolejka spotkań zostanie rozegrana dzisiaj (9 listopada) w hali OSiR nr 2 przy ul. Topolowej.

W tym roku do rozgrywek zgłosiło się dziewięć zespołów. - To o trzy więcej niż w latach ubiegłych - cieszy się Krzysztof Olko, sędzia główny SAM.

O tytuł mistrza Łowicza powalczą: Korabka I Łowicz, Korabka II Łowicz, Strażacy Powiat Łowicki, ŁAGS-Awanturnik Łowicz, Mnichy z Południa Głowno, Dora Digital Łowicz, LKS Retki, OSP Seligów i I LO Łowicz. Przed rokiem mistrzostwo wywalczyła ekipa łowickiej Korabki.

Pierwsze mecze jubileuszowej edycji siatkarskich rozgrywek odbędą się w piątkowy wieczór. Na godzinę 18:30 zaplanowano trzy pojedynki: Korabka I Łowicz – Strażacy Powiat Łowicki, ŁAGS-Awanturnik Łowicz – Korabka II Łowicz oraz Mnichy z Południa Głowno – Dora Digital Łowicz. O 20 rozpocznie się pojedynek LKS Retki – OSP Seligów. W tej kolejce pauzują siatkarze z I LO.

Wszystkie mecze zostaną rozegrane w hali OSiR nr 2 przy ul. Topolowej 2. Zachęcamy do kibicowania siatkarzom. Wstęp wolny.

 

Ruszają siatkarskie rozgrywki w Łowiczu komentarze opinie

  • Pisior - niezalogowany 2019-10-28 09:45:57

    Spoko.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama