Ruszyły zapisy do Łowickiej Ligi Futsalu. Pierwsze mecze w listopadzie

Piłka nożna, Ruszyły zapisy Łowickiej Futsalu Pierwsze mecze listopadzie - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 23/10/2019 13:39
Martyna Czekalska

Wystartowały zapisy do 27. sezonu Łowickiej Ligi Futsalu. Tegoroczne rozgrywki rozpoczną się w drugiej połowie listopada.

Łowicka Liga Futsalu to największe cykliczne rozgrywki organizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łowiczu. W ubiegłym sezonie na łowickiej hali rywalizowały 54 drużyny w pięciu ligach. Na parkietach grało ponad pół tysiąca futsalowców.

- Liczymy na podobne zainteresowanie rozgrywkami jak w ubiegłych sezonach. Cieszy nas obecność drużyn z naszego powiatu, ale również z powiatów ościennych – mówi Krzysztof Olko, sędzia główny ŁoLiF. - Tak jak zawsze podkreślam, Łowicka Liga Futsalu to ewenement na skalę krajową.

Jak dodaje Olko, nie zapadła jeszcze decyzja co do dokładnej daty startu rozgrywek. Będzie to niedziela 17 lub 24 listopada, a rozgrywki potrwają do początku marca.

Zapisy prowadzone są przez internetowy formularz dostępny tutaj. Ostateczny termin zgłoszeń upływa 11 listopada.

W ubiegłym sezonie mistrzem KIA Open I ligi została Ogrodowa SMS Dąbkowice.

Ruszyły zapisy do Łowickiej Ligi Futsalu. Pierwsze mecze w listopadzie komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama