Ruszyły zapisy na bezpłatne warsztaty tańca ludowego w Łowiczu

Warsztaty, Ruszyły zapisy bezpłatne warsztaty tańca ludowego Łowiczu - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 11/06/2019 13:58
Martyna Czekalska

Stowarzyszenie Łowickie.pl zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach tańca ludowego. Wakacyjne zajęcia będą odbywać się raz w tygodniu w Studio Rampa na os. Kostka w Łowiczu.

Projekt pt. "Potańcujmy sobie. Warsztaty tańca ludowego dla mieszkańców powiatu łowickiego" realizowany jest w ramach drugiego otwartego konkursu ofert z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Na jego realizację stowarzyszenie Łowickie.pl otrzymało dotację w wysokości 6 tys. zł.

- Projekt zakłada między innymi realizację 10 dwugodzinnych spotkań, które poprowadzi choreograf z wieloletnim doświadczeniem w pracy z łowickimi zespołami ludowymi - informuje Katarzyna Skierska-Pięta, prezes stowarzyszenia Łowickie.pl. W programie znalazła się nauka następujących tańców: oberek, polka, kujawiak, klapok i mazur.

Bezpłatne warsztaty odbywać się będą w lipcu i sierpniu w Studio Rampa na os. Kostka, w każdą środę w godz. 18-20.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w warsztatach tańca ludowego mogą zapisywać się pod numerem telefonu 508 345 573, wysłać e-mail na adres: [email protected] lub odwiedzić profil Stowarzyszenia Łowickie.pl na Facebooku.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Ruszyły zapisy na bezpłatne warsztaty tańca ludowego w Łowiczu komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama