Są jeszcze wolne miejsca na bezpłatne szkolenie

L24, jeszcze wolne miejsca bezpłatne szkolenie - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 18/10/2016 16:33

Narodowe Centrum Kultury we współpracy z Łowickim Ośrodkiem Kultury zapraszają na szkolenie "Budowanie zespołu" w ramach projektu DK+ Zaproś nas do siebie! 2016, które odbędzie się w dniach 27-28 października w Muzeum w Łowiczu.

 

 

Warsztaty poprowadzi Beata Pawłowicz. Szkolenie przeznaczone jest dla pracowników instytucji kultury z regionu, pracowników wydziałów kultury samorządu terytorialnego, animatorów i przedstawicieli organizacji pozarządowych i biznesu, a także reprezentantów innych podmiotów działających w sferze kultury, nauczycieli i edukatorów.

Uczestnicy szkolenia pogłębią swoją wiedzę między innymi na tematy specyfiki zespołów w instytucjach/organizacjach animacji kulturalnej, komunikacji interpersonalnej, zasad współpracy w zespole, diagnozowania problemów w grupie, a także źródeł i przyczyn konfliktów oraz sposobów ich rozwiązywania. Zajęcia poprowadzi Beata Pawłowicz, edukatorka, superwizorka i animatorka.

Szkolenie odbędzie się w dniach 27-28 października w godzinach 9-17 w łowickim muzeum. Weźmie w nich udział maksymalnie 25 osób. Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną do 24 października. - Dotychczas zgłosiło się 17 osób, są więc jeszcze wolne miejsca - przekazała nam wczoraj Karolina Michalska z Łowickiego Ośrodka Kultury.

Szczegóły, regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne są tutaj http://lok.art.pl/budowanie-zespolu-w-ramach-projektu-dk/.

W ramach projektu DK+ Zaproś nas do siebie! 2016 w tym roku odbędą się jeszcze dwa szkolenia: Komunikacja interpersonalna i społeczna (17-18 listopada) oraz Sponsoring – kontakt z przedstawicielami biznesu, przygotowanie oferty i umowy sponsorskiej, narzędzia marketingowe i komunikacyjne w relacji z biznesem (8-9 grudnia).

Reklama

Są jeszcze wolne miejsca na bezpłatne szkolenie komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Reklama
 Reklama