Sesja Rady Miejskiej w Łowiczu znowu przerwana. „To są kpiny z ludzi”

Urząd Miejski, Sesja Miejskiej Łowiczu znowu przerwana „To kpiny ludzi” - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 07/11/2019 19:10
Martyna Czekalska

Mnóstwo kontrowersji wzbudziła decyzja o zarządzeniu 45-minutowej przerwy w kontynuowanej dziś (7 listopada) XVII sesji Rady Miejskiej w Łowiczu. Sesja rozpoczęła się o godzinie 16:00 i po niespełna trzech godzinach obrad radni poprosili o pauzę na posiłek.

O 45-minutową przerwę do godziny 19:30 wnioskował radny Jakub Wolski. Jego propozycję poparło 11 radnych, a więc wymagana większość.

Decyzją poirytowani są urzędnicy, którzy uczestniczą w posiedzeniu łowickich radnych. - To są kpiny z ludzi - komentuje jeden z pracowników ratusza.

Przypomnijmy, że na poprzedniej sesji radni z klubu Łowickie.pl zaproponowali, aby wszystkie sesje rozpoczynały się o godz. 16:00.

Transmisję z obrad można oglądać na żywo na YouTube

Sesja Rady Miejskiej w Łowiczu znowu przerwana. „To są kpiny z ludzi” komentarze opinie

 • gość 2019-11-08 00:18:19

  bo przecież tak trudno jest zjeść obiad przed obradami )

 • Gość - niezalogowany 2019-11-08 00:34:15

  Ty byś zrobił dokładnie tak samo wiec zamknij ryj

 • gość 2019-11-08 09:32:15

  żeby nie poumierali z głodu od tej "cięzkiej "pracy.Jak w filmie Barei

 • gość 2019-11-08 12:39:04

  Przecież mogą się zwolnić i iść do innej pracy tam może nikt od nich niczego nie będzie wymagał. A może burmistrz daje im za małe nagrody motywacyjne do jakiejkolwiek pracy.

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Reklama
 Reklama