Siedmiu kierowców jechało za szybko

Wypadki i kolizje, Siedmiu kierowców jechało szybko - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 06/12/2016 11:42

Policjanci łowickiej drogówki przeprowadzili wczoraj (5 grudnia) akcję „Prędkość”. Funkcjonariusze nadzorowali ruch na głównych ciągach komunikacyjnych.

 

 

 

Działania mundurowych prowadzone były w godzinach 14-22 na drogach krajowych nr 92 i 14, a także na łowickich ulicach: Chełmońskiego i Jana Pawła II. Siedmiu kierowców za zbyt szybką jazdę zostało ukaranych mandatami karnymi. Celem akcji „Prędkość” jest poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Policjanci apelują jednocześnie do kierowców o dostosowanie prędkości do warunków panujących w danej chwili na drodze. Nie zawsze dopuszczalna prędkość określona przepisami lub znakami drogowymi jest równoznaczna z prędkością bezpieczną w danych okolicznościach.

Siedmiu kierowców jechało za szybko komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Moments for You - Fotografia

Moments for You - Pasja tworzenia wspomnień Fotografia okolicznościowa Fotografia rodzinna Fotografia niemowlęca i noworodkowa Fotografia ciążowa


Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Reklama
 Reklama