Skorzystaj z Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Wystawy, Skorzystaj Otwartych Funduszy Europejskich - zdjęcie, fotografia
Portal lowicz24.eu 11/05/2018 10:26
Katarzyna Gajda

Muzeum Diecezjalne w Łowiczu po raz kolejny organizuje Dni Otwarte Funduszy Europejskich i zaprasza na bezpłatne zwiedzanie bazyliki katedralnej.

Dziś i jutro (11-12 maja) ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich można bezpłatnie zwiedzić bazylikę katedralną. Na wszystkich zainteresowanych przygotowano dwie tury zwiedzania.

W piątek, 11 maja pierwsza wycieczka wyruszyła o godzinie 10 i potrwa do 13, zaś druga rozpocznie się o 14, zakończy o 16. Jutro, 12 maja zwiedzić bazylikę z przewodnikiem będzie można jedynie o godzinie 10. Wycieczka potrwa do 13.

Stałym punktem zwiedzania będzie wejście na wieżę widokową i obejrzenie panoramy miasta. Ponadto uczestnicy wycieczek, oprócz wejścia do Muzeum Diecezjalnego zobaczą część przedmiotów odnalezionych podczas prac w kryptach.

Skorzystaj z Dni Otwartych Funduszy Europejskich komentarze opinie

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Sklep Pompy - do domu,

Szukasz pompy do domu, centralnego ogrzewania, deszczówki czy np. studni? Zapraszamy do nowo otwartego sklepu z pompami - Łowicz ul. Warszawska 48..


Serwis, montaż pomp ciepła

Klimanovum świadczy kompleksowe usługi w zakresie: - doradztwa - projektowania - wykonawstwa pomp ciepła do centralnego ogrzewania oraz..


Operator Wózka Widłowego

Firma Procter & Gamble Centrum Dystrybucji w Sochaczewie poszukuje kandydatów na stanowisko: Operatorów Wózka Widłowego Obowiązki: • Załadunek..


Serwis, montaż klimatyzacja,

Firma KLIMANOVUM świadczy usługi z zakresu : -montaż i serwis klimatyzacji, rekuperacji -montaż chłodni,mroźni,komór chłodniczych i lad -serwis..


Reklama
 Reklama